حرفه ای های موتورسواری در پیست موتور کراس نقش جهان

 
 
 
قهرمانان دومین راند مسابقات موتورکراس استان اصفهان اعلام شدند.
 
به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان، احمد بازوبندی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان اظهار کرد: دومین راند مسابقات موتورکراس، قهرمانی استان اصفهان در سال جاری، با عنوان جام عید قربان تا غدیر، امروز جمعه ۲۵ مرداد ماه با حضور ۵۰ قهرمان برجسته استان برگزار شد.
 
وی با اشاره برپایی این دوره از مسابقات  زیر نظر کمیته موتورکراس این هیئت افزود: این رویداد با استقبال مردم ورزش دوست اصفهان، در محل پیست نقش جهان همراه بود که نشان از علاقمندی و پیشرفت در این رشته است و به طور قطع در آینده تعداد ورزشکارانمان در این رشته اضافه خواهد شد.
 
 
علی قاسمی مسئول کمیته موتورکراس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان نیز گفت: در این رقابت شرکت کنندگان در ۴ کلاس ۲۵۰ سی سی جوانان، ۲۵۰ سی سی پیشکسوتان،۴۵۰ سی سی جوانان و ۴۵۰ سی سی پیشکسوتان برگزار شد.
 
وی خاطر نشان کرد:هدف از برگزاری این مسابقه، جذب استعدادهای جدید، پرورش و آماده سازی آنها و در نهایت بالا نگهداشتن سطح کیفی قهرمانان کشوری استان اصفهان و اعزام نفرات اول و دوم هر کلاس به مسابقات کشوری هفته آتی است.
 
مسئول کمیته موتورکراس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی تصریح کرد: خوشبختانه این دوره از مسابقات حادثه ای در برنداشت و تمام شرکت کنندگان با اختلاف کمی نسبت به هم جایگاههای قهرمانی را تصاحب کردند.
 
قاسمی با تجلیل از کمیته داوری و کمیته فنی مسابقات، گفت: تیزبینی و درایت داوران در این مسابقات حساس باعث شده، شرکت کنندگان با کمترین خطا و اعتراض مسابقه را پایان دهند و این درایت موجب به حذف تقلب فنی می شود.
 
نفرات برتر این دوره به ترتیب کلاس 
 
کلاس ۴۵۰ جوانان
عرفان موذنی
سهیل محبی
مهدی رضوانی
 
کلاس ۲۵۰ جوانان
کریم علیانی
محمدکریم زاده
امیرحسین صالحی
 
کلاس ۴۵۰ پیشکسوتان
هادی بدیعی
عباس رجائی
اسماعیل محسنی
 
 کلاس ۲۵۰ پیشکسوتان
سعید کریم زاده
مهدی اسلامی 
کمال هادیان