loader

info [at] esfniaz.ir 09130597942 امروز پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

اصفهان نیاز(نیازمندیهای آنلاین اصفهان) جهت رزرو بنر و اسلایدر در سایت لطفا با شماره ۰۹۱۳۰۵۹۷۹۴۲ تماس بگیرید

اصفهان نیاز

بانک اطلاعات مشاغل اصفهان

۱۳۰۰ داوطلب در طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر اصفهان فعالیت می‌کنند

۱۳۰۰ داوطلب در طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر اصفهان فعالیت می‌کنند

۱۳۰۰ داوطلب در طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر اصفهان فعالیت می‌کنند

 

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بیش از یک هزار و ۳۰۰ نجاتگر داوطلب و ۲۰۰ پرسنل در طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر اصفهان در حال خدمت‌رسانی هستند.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از تسنیم، داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما در اصفهان، با اشاره به اجرای طرح امداد و نجات تابستانه جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت: حجم سفرها و تعداد تردد مسافران در جاده‌ها در فصل تابستان افزایش می‌یابد و هر سال بعد از پایان طرح امداد و نجات نوروزی هلال احمر مقدمات طرح امداد و نجات تابستانه فراهم می‌شود.

وی افزود:‌ مقدمات طرح قبل از فصل تابستان فراهم شده، بنابراین با ابلاغ سازمان امداد و نجات کشور طرح امداد و نجات تابستانه از اول تیر ماه شروع و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان با بیان اینکه در این راستا دوره بازآموزی برای نجاتگران، تعمیر، بازسازی و به روزرسانی تجهیزات فرسوده انجام می‌شود گفت: در ایام نوروز و به خاطر حوادث مختلف از جمله سیل، تعدادی از ماشین‌آلات نیاز به تعمیر داشتند که انجام شد و در حال حاضر با آمادگی ۱۰۰ درصد در خدمت مسافران هستیم.

وی تصریح کرد: تعداد عملیات‌های امداد و نجات هلال احمر در تابستان به علت افزایش علاقه مردم برای رفتن به ارتفاعات، کوه‌ها، دشت‌ها و مناطق مختلف استان بیشتر می‌شود.

کریمی ادامه داد: با انجام سرکشی‌ها، بازرسی‌های نامحسوس و بدون اطلاع که از پایگاه‌ها در ساعات شب و نیمه‌های شب به بعد انجام می‌شود تلاش بر این است تا این پایگاه‌ها را در وضعیت آماده نگه داریم.

وی با اشاره به حضور نجاتگران پایگاه‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر بیش از یک هزار و ۳۰۰ نجاتگر داوطلب و ۲۰۰ نفر پرسنل در طرح امداد و نجات تابستانه هلال احمر فعال هستند.

کریمی خاطرنشان کرد: نیروهای امداد و نجات در ۳۸ پایگاه امداد و نجات بین شهری، ۳ پایگاه امداد و نجات کوهستان، یک پایگاه امداد و نجات ساحلی، یک پایگاه امداد و نجات هوایی در سطح استان آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند تا در صورت نیاز و بروز حوادث در اسرع وقت امدادرسانی انجام شود.