loader

info [at] esfniaz.ir 09130597942 امروز شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

اصفهان نیاز(نیازمندیهای آنلاین اصفهان) جهت رزرو بنر و اسلایدر در سایت لطفا با شماره ۰۹۱۳۰۵۹۷۹۴۲ تماس بگیرید

اصفهان نیاز

بانک اطلاعات مشاغل اصفهان

جرائم محیط زیست در شعب ویژه قضایی رسیدگی می‌شود

جرائم محیط زیست در شعب ویژه قضایی رسیدگی می‌شود

جرائم محیط زیست در شعب ویژه قضایی رسیدگی می‌شود

 

در نشست مشترک مدیرکل حفاظت محیط زیست و رئیس کل دادگستری استان اصفهان با تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم محیط زیستی در برخی شهرستان‌های استان اصفهان موافقت شد.

به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی محیط زیست اصفهان، همزمان با هفته قوه قضاییه ایرج حشمتی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان در دیدار با محمدرضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان اصفهان، گزارشی از وضعیت زیست‌محیطی استان ارائه کرد.

حشمتی به مشکلات ناشی از اطاله دادرسی و فرآیند پرداخت هزینه‌های دادرسی در دعاوی زیست‌محیطی و مباحث مرتبط با شورای حفظ حقوق بیت‌المال اشاره کرد و همکاری مؤثر مراجع قضایی برای تسریع در رسیدگی به دعاوی مربوطه را خواستار شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان نیز در این دیدار ضمن اعلام همراهی و همکاری اثربخش در پاسخگویی مراجع قضایی استان برای رفع مشکلات زیست‌محیطی استان با تشکیل شعب اختصاصی رسیدگی به دعاوی محیط زیستی در برخی شهرستان‌های استان و تشکیل جلسات کارشناسی برای ارائه راهکارهای مناسب جهت اصلاح فرآیند پرداخت هزینه‌های دادرسی موافقت کرد.

حبیبی همچنین با ارائه راهکار مناسب برای تسریع در روند دادرسی پرونده‌های ویژه محیط زیست مرتبط با حفظ حقوق بیت‌المال موافقت کرد.