loader

info [at] esfniaz.ir 09130597942

اصفهان نیاز(نیازمندیهای آنلاین اصفهان) جهت رزرو بنر و اسلایدر در سایت لطفا با شماره ۰۹۱۳۰۵۹۷۹۴۲ تماس بگیرید

اصفهان نیاز

بانک اطلاعات مشاغل اصفهان _ دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

  •  email
  •    اصفهان اصفهان
  • قیمت : 350,000 تومان
  • لوارم الکترونیکی سایر لوازم الکترونیکی
  • 137 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۱

دستگاه دایرکت راهی راحت و محترمانه برای گرفتن شماره موبایل از مشتری است.

این دستگاه را می توانید بر روی کانتر ، صندوق و ... فروشگاه یا مغازه خود قرار دهید و از مشتریان بخواهید تا شماره موبایل خود را در دستگاه وارد کنند. شماره هایی که توسط مشتری در دستگاه وارد می شود در پنل دایرکت ذخیره می شود و بعدا می توانید با مراجعه به پنل دایرکت به همه آنها پیامک انبوه ارسال کنید.

چون همه افراد با رضایت شماره موبایل خود را وارد کرده اند ، پیامک های ارسالی برای همه ، حتی کسانی که تبلیغات را مسدود کرده اند نیز ارسال می شود.

علاوه بر این امکانات ،‌ از طریق پنل دستگاه می توانید :

شبکه های اجتماعی خود را به مشتریان معرفی کنید. بلافاصله پس از اینکه یک مشتری شماره خود را در دستگاه وارد کرد یک پیامک خوش آمدگویی که شامل لینک شبکه های اجتماعی فروشگاه یا کسب و کار شما است ، دریافت می کند. خوب حتما تعدادی فراموش می کنند بر روی لینک ها کلیک کنند! نگران نباشید پس از مدتی می توانید مجددا فقط برای کسانی که هنوز عضو شبکه های اجتماعی شما نشده اند پیامک ارسال کنید و از آنها دعوت کنید کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شما را ببینند. این پیامک صرفا برای کسانی ارسال می شود که هنوز از شبکه های اجتماعی شما بازدید نکرده اند!

تخفیف های هدفمند برای مشتریان بفرستید. با استفاده از پنل دستگاه می توانید مثلا فقط به مشتریانی که سه ماه است از شما خرید نکرده اند پیامک ارسال کنید و به آنها تخفیف بدهید! مشتریانی که هر روز از شما خرید می کنند این پیامک تخفیف را نخواهند دید!

می توانید در پنل دایرکت تعریف کنید چند ساعت پس از مراجعه مشتری ، یک پیامک نظرسنجی برایش ارسال شود و مثلا از مشتری سوال شود آیا از خرید خود راضی است؟ در پیامک ارسالی برای مشتری سوال شما و یک لینک قرار دارد که کاربر با کلیک بر روی آن می تواند به سوال نظرسنجی بین ۱ تا ۱۰ امتیاز دهد. شما می توانید پاسخ ها و میانگین امتیازهای مشتریان را در پنل دایرکت ببینید.

به راحتی می توانید یک باشگاه مشتریان راه اندازی کنید! مثلا در پنل دایرکت تعریف کنید پس از ده بار مراجعه یک پیامک برای مشتری ارسال شود که شامل تخفیف ویژه باشد! در این مثال پس از اینکه مشتری ۱۰ بار به فروشگاه شما مراجعه کرد و خرید کرد، پیامک تخفیف به صورت خودکار برای او ارسال می شود.

 

اطلاعات بیشتر و مشاوره: 09130597942 قربانی